Saadet Partisi ile BBP ittifakı kesinleşen aday listeleri

Ana Sayfa » Haberler » Saadet Partisi ile BBP ittifakı kesinleşen aday listeleri

spbbp-listes

Saadet Partisi 7 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri için aday listesini YSK’ya bildirdi. BBP ve Saadet Partisi seçimlere Saadet Partisi çatısı altında girecek.

MİLLİ İTTİFAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

Saadet-BBP ittifakın aday çıkardığı 85 seçim bölgesinin 55’inde Saadet Partisi adayları, 35’inde ise BBP adayları birinci sıradan yer alıyor. Milletvekilliği aday listelerinde Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak İstanbul 1.bölge 1. sırada yer alırken, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Ankara 2.bölge 1.sırada yer aldı.
İŞTE İL İL SAADET-BBP MİLLİ İTTİFAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI;

İli Aday – Sıra No – Adı Soyadı – Öğrenim Durumu – Mesleği
ADANA 1 YAKUP BUDAK YÜKSEK – EĞİTİMCİ
ADANA 2 AHMET ŞAHİN YÜKSEK TEKNİSYEN
ADANA 3 İBRAHİM ÖNER ORTA SERBEST
ADANA 4 RİFAT ÖREK ORTA SERBEST
ADANA 5 HAMZA ÇALIŞKAN  YÖNETİCİ
ADANA 6 VELİ ŞAHİN İLK MÜTEAHHİT
ADANA 7 SÜLEYMAN ŞENOGUL ORTA TÜCCAR
ADANA 8 MEHMET ÖZTÜRK  MALİ MÜŞAVİR
ADANA 9 MUSA AKTAŞ ORTA TÜCCAR
ADANA 10 YILDIRAY SARI ORTA SERBEST
ADANA 11 İSMAİL AKTAŞ ORTA METAL İŞLERİ
ADANA 12 HALİL RÜZGAR ORTA MUHASEBECİ
ADANA 13 HUZEYFE TURUNÇ YÜKSEK İŞADAMI
ADANA 14 HAKAN BALCI ORTA SUNUCU
ADIYAMAN 1 MEHMET FATİH ÇİÇEK YÜKSEK MÜHENDİS
ADIYAMAN 2 ERDEM ASLANCAN YÜKSEK EĞİTİMCİ
ADIYAMAN 3 RAMAZAN ÖZBEY YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
ADIYAMAN 4 ALİ SALIK İLK SERBEST
ADIYAMAN 5 BEKİR DURMUŞ ORTA EMEKLİ
AFYONKARAHİSAR 1 HALİT KUŞ ORTA İŞADAMI
AFYONKARAHİSAR 2 KADİRCAN AKİŞ YÜKSEK ARKELOG
AFYONKARAHİSAR 3 YAŞAR KARAKAYA ORTA EMEKLİ
AFYONKARAHİSAR 4 BEKİR DALDAL ORTA EMEKLİ
AFYONKARAHİSAR 5 MEHMET AKKOYUN ORTA DİN GÖREVLİSİ
AĞRI 1 KEMAL ATMACA YÜKSEK İŞADAMI
AĞRI 2 ÖMER AKBULUT ORTA TURİZİMCİ
AĞRI 3 MEHMET FARUK ÇETİNEL ORTA SERBEST
AĞRI 4 İDRİS YILDIRIM İLK TÜCCAR
AMASYA 1 HASAN ARSLAN ORTA SERBEST
AMASYA 2 LEVENT ŞENOL ORTA EMEKLİ
AMASYA 3 MURAT DANIŞKAN YÜKSEK TÜCCAR

ANKARA 1. BÖLGE

ANKARA 1 1 REMZİ ÇAYIR YÜKSEK İŞ ADAMI
ANKARA 1 2 TEVFİK EREN ORTA MÜTEAHHİT
ANKARA 1 3 MEHMET ZİYATTİN TOKAR YÜKSEK MÜHENDİS
ANKARA 1 4 GÖKHAN TÜZÜN YÜKSEK EĞİTİMCİ
ANKARA 1 5 İSRAFİL BAYRAKCİ ORTA EMEKLİ
ANKARA 1 6 HİKMET KARACA İLK SERBEST
ANKARA 1 7 ERSAN BİLGİN YÜKSEK EĞİTİMCİ
ANKARA 1 8 ORHAN ŞAHİN ORTA İŞ ADAMI
ANKARA 1 9 YUSUF SUNAR YÜKSEK BASIN
ANKARA 1 10 FATMA BAĞÇECİ ORTA EV HANIMI
ANKARA 1 11 ZÜBEYT BOZKURT YÜKSEK EĞİTİMCİ
ANKARA 1 12 ABDURRAHMAN YILMAZ YÜKSEK İŞADAMI
ANKARA 1 13 ALİ İHSAN KAYAASLAN ORTA İŞÇİ
ANKARA 1 14 FAZLI CENTİLMEN ORTA İŞADAMI
ANKARA 1 15 İRFAN AKBAYIR YÜKSEK İŞADAMI
ANKARA 1 16 BARIŞ EZER YÜKSEK İŞADAMI
ANKARA 1 17 YASİN ŞEN ORTA SERBEST
ANKARA 1 18 ALİ ÇIRAK ORTA ESNAF

ANKARA 2. BÖLGE 

ANKARA 2 1 MUSTAFA DESTİCİ YÜKSEK SİYASETÇİ
ANKARA 2 2 SELAHATTİN ŞENLİLER YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
ANKARA 2 3 İLYAS TONGÜÇ YÜKSEK EĞİTİMCİ
ANKARA 2 4 HAYRETTİN ÇAL İLK SERBEST
ANKARA 2 5 MUSTAFA YILMAZ YÜKSEK GAZETECİ
ANKARA 2 6 ÖMER EREN YÜKSEK EĞİTİMCİ
ANKARA 2 7 FATİH BEYAZIT YÜKSEK AVUKAT
ANKARA 2 8 GÖKHAN TEZCAN ORTA İŞADAMI
ANKARA 2 9 MURAT KILIÇ YÜKSEK İŞADAMI
ANKARA 2 10 AYLA ŞAN ORTA SERBEST
ANKARA 2 11 BURHAN GÜMRÜKÇÜ ORTA EMEKLİ
ANKARA 2 12 YILMAZ YARAR ORTA ESNAF
ANKARA 2 13 YENER KILIÇ ORTA EMEKLİ
ANKARA 2 14 MAHMUT DEMİR ORTA TÜCCAR
ANTALYA 1 SÜLEYMAN BURGAN YÜKSEK – İŞADAMI
ANTALYA 2 VEYSEL DEMİR İLK SERBEST
ANTALYA 3 HÜSEYİN SARICA ORTA TURZİMCİ
ANTALYA 4 HALİL GÜZEL ORTA SERBEST
ANTALYA 5 MEHMET İSLAMOĞLU ORTA TÜCCAR
ANTALYA 6 YILMAZ DERİN ORTA SERBEST
ANTALYA 7 İLHAMİ DEMİRAL ORTA TÜCCAR
ANTALYA 8 GÜLBEYAZ KURT ORTA EV HANIMI
ANTALYA 9 FATİME ÜRAZ YÜKSEK EV HANIMI
ANTALYA 10 MAHMUT BAKIR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
ANTALYA 11 HÜSNÜ UYSAL ORTA TÜCCAR
ANTALYA 12 EKREM ASLAN ORTA ESNAF
ANTALYA 13 AYTUR ÇETECİ ORTA TÜCCAR
ANTALYA 14 MEHMET AKBURAK YÜKSEK MÜHENDİS
ARTVİN 1 GÜLTEKİN SOYDAN ORTA TEKNİKER
ARTVİN 2 METİN SAYAR YÜKSEK İKTİSATÇI
AYDIN 1 MEHMET YETER ORTA EMEKLİ
AYDIN 2 ŞERAFETTİN AKYÜZ YÜKSEK YÖNETİCİ
AYDIN 3 ALİ İHSAN YILMAZ YÜKSEK AVUKAT
AYDIN 4 MUSTAFA GÜYÜM ORTA TÜCCAR
AYDIN 5 AKMAN GÜLER YÜKSEK EMEKLİ
AYDIN 6 SÜLEYMAN ATEŞ İLK İNŞAATÇI
AYDIN 7 RIZA EKŞİ İLK İNŞAATÇI
BALIKESİR 1 KADİR TALYURT YÜKSEK AVUKAT
BALIKESİR 2 ZEKİ UÇAR YÜKSEK SERBEST
BALIKESİR 3 AHMET PINAR YÜKSEK TÜCCAR
BALIKESİR 4 OSMAN DOLANBAY İLK SERBEST
BALIKESİR 5 İSMAİL GÜGEN YÜKSEK MÜHENDİS
BALIKESİR 6 HATİCE EREN ORTA SERBEST
BALIKESİR 7 BARBAROS MURAT ŞAVKIN ORTA SERBEST
BALIKESİR 8 MEHMET ÖNAL YÜKSEK İŞADAMI
BİLECİK 1 EBUBEKİR DEMİRKAN ORTA İŞADAMI
BİLECİK 2 MEVLÜT ÖZDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS
BİNGÖL 1 SÜLEYMAN AYTUNÇ İLK EMEKLİ
BİNGÖL 2 İLHAN UZUN ORTA TÜCCAR
BİNGÖL 3 NURETTİN ÇİFTÇİ İLK EMEKLİ
BİTLİS 1 BÜLENT ASLANHAN İLK SERBEST
BİTLİS 2 RESUL DENİZ ORTA SERBEST
BİTLİS 3 YUNUS BİŞKİN YÜKSEK YÖNETİCİ
BOLU 1 VEYSEL ÇETİNKAYA YÜKSEK EĞİTİMCİ
BOLU 2 MEHMET TAN ORTA SERBEST
BOLU 3 GÖKHAN YILMAZ YÜKSEK YÖNETİCİ
BURDUR 1 MUSTAFA DÜZGÜN ORTA TÜCCAR
BURDUR 2 ABDURRAHMAN SARI ORTA İŞADAMI
BURDUR 3 ABDULLAH ACAR ORTA TÜCCAR
BURSA 1 TEMEL KARAMOLLAOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS
BURSA 2 SELİM SAİT TERZİOĞLU YÜKSEK MİMAR
BURSA 3 SALİH UÇAK ORTA İŞADAMI
BURSA 4 GÖKHAN GERÇEK YÜKSEK MÜHENDİS
BURSA 5 ABDULAZİZ ÖZKILIÇ ORTA SERBEST
BURSA 6 İSMAİL ÖZDEMİR ORTA TÜCCAR
BURSA 7 SELAHATTİN ÇELT YÜKSEK ÖĞRETMEN
BURSA 8 BURAK ÇELİK YÜKSEK VETERİNER
BURSA 9 İSMAİL ASLAN İLK İŞADAMI
BURSA 10 SEVİM ÇİÇEK YÜKSEK EĞİTİMCİ
BURSA 11 MURAT ÇALIŞKAN ORTA SERBEST
BURSA 12 BAHRİ URGUN ORTA TORNA TESFİYECİ
BURSA 13 ZAFER BİRİNÇ YÜKSEK DOKTOR
BURSA 14 MEHMET AKBABA YÜKSEK EĞİTİMCİ
BURSA 15 DOĞAN MÜFTÜOĞLU YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
BURSA 16 AYŞE BENLİOĞLU YÜKSEK EĞİTİMCİ
BURSA 17 TANER KELEŞ ORTA TÜCCAR
BURSA 18 METİN ÇORAKLIK ORTA MÜTEAHHİT
ÇANAKKALE 1 ŞABAN SARI YÜKSEK AVUKAT
ÇANAKKALE 2 CEM HAKAN ŞALCİ İLK İŞADAMI
ÇANAKKALE 3 ALİ ALGÜL ORTA SERBEST
ÇANAKKALE 4 YUSUF HURŞİTOĞULLARI YÜKSEK REKLAMCI
ÇANKIRI 1 MURAT ÇİFTCİ YÜKSEK YÖNETİCİ
ÇANKIRI 2 SAİT YILMAZ ORTA TÜCCAR
ÇORUM 1 AHMET BÖLÜKBAŞ YÜKSEK İŞADAMI
ÇORUM 2 YUSUF YILDIZ İLK SERBEST
ÇORUM 3 MEHMET BALOĞLU YÜKSEK EMEKLİ
ÇORUM 4 SİNAN YILMAZ ORTA MUHASEBECİ
DENİZLİ 1 MEHMET EFE YÜKSEK MÜHENDİS
DENİZLİ 2 HÜSEYİN KÜÇÜKTAŞÇI ORTA TÜCCAR
DENİZLİ 3 NAMIK SELCUK YÜKSEK MÜHENDİS
DENİZLİ 4 HALİL İBRAHİM ERİM ORTA SERBEST
DENİZLİ 5 FATMA KARACA ORTA EV HANIMI
DENİZLİ 6 BEKİR GİRİTOĞLU ORTA EMEKLİ
DENİZLİ 7 KAMİL SELCUK ORTA EMEKLİ
DİYARBAKIR 1 MEHMET DADAK ORTA – SERBEST
DİYARBAKIR 2 MUHAMMET MUHYETTİN KAYAN YÜKSEK MÜHENDİS
DİYARBAKIR 3 MEHMET NAFİ EZGİN ORTA MÜTEAHHİT
DİYARBAKIR 4 SAİT TUTUŞ ORTA EMEKLİ
DİYARBAKIR 5 YUNUS YILDIRIM YÜKSEK MUHASEBECİ
DİYARBAKIR 6 YUSUF YILDIRIM YÜKSEK MUHASEBECİ
DİYARBAKIR 7 SULTAN TOPCU İLK EV HANIMI
DİYARBAKIR 8 MAHMUT ALTUN ORTA İŞÇİ
DİYARBAKIR 9 MURAT ÖKSİZ ORTA SERBEST
DİYARBAKIR 10 HASAN KARABULUT İLK SERBEST
DİYARBAKIR 11 ENGİN DOĞRU YÜKSEK MÜHENDİS
EDİRNE 1 ALİ ERHAN DEMİRKIRAN YÜKSEK – İKTİSATCI
EDİRNE 2 ARİF KÖROĞLU ORTA ESNAF
EDİRNE 3 SEÇKİN ÖZTÜRK ORTA SANAYİCİ
ELAZIĞ 1 MUSTAFA SELAMİ EKİCİ YÜKSEK – AVUKAT
ELAZIĞ 2 BEKİR KILIÇ YÜKSEK AVUKAT
ELAZIĞ 3 İBRAHİM ÖCAL YÜKSEK ECZACI
ELAZIĞ 4 MUSA HACIBEKİROĞLU YÜKSEK TÜCCAR
ERZİNCAN 1 BEKİR GÜZEL ORTA TÜCCAR
ERZİNCAN 2 ALİ CEBECİ ORTA TÜCCAR
ERZURUM 1 ATİK AĞDAĞ YÜKSEK İLAHİYATÇI
ERZURUM 2 HÜSEYİN FARUK ŞAHİN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
ERZURUM 3 FAİK ÇALIK ORTA TÜCCAR
ERZURUM 4 AHMET EŞREF YILMAZ YÜKSEK SERBEST
ERZURUM 5 CAHİT KARADAĞ ORTA İŞÇİ
ERZURUM 6 SAVAŞ DİLER YÜKSEK TÜCCAR
ESKİŞEHİR 1 FESİH BİNGÖL YÜKSEK MÜHENDİS
ESKİŞEHİR 2 HALİL EVGİ YÜKSEK MÜHENDİS
ESKİŞEHİR 3 MURAT ÇİNİTAŞ YÜKSEK MÜHENDİS
ESKİŞEHİR 4 ARMAĞAN BULUR ORTA SERBEST
ESKİŞEHİR 5 NAZİF AYAZ YÜKSEK İKTİSATCI
ESKİŞEHİR 6 YASİN YENTÜRK YÜKSEK İKTİSATÇI
GAZİANTEP 1 İHSAN KAYA İLK İŞADAMI
GAZİANTEP 2 AHMET NECATİ ÜLKER YÜKSEK AVUKAT
GAZİANTEP 3 ATİLLA GÖKÇEK YÜKSEK MÜHENDİS
GAZİANTEP 4 ABDULLAH ÖZTÜRK ORTA TÜCCAR
GAZİANTEP 5 AYŞE DEMİRÇUBUK YÜKSEK EMEKLİ
GAZİANTEP 6 ATİLLA AKBULUT ORTA YÖNETİCİ
GAZİANTEP 7 MEHMET GÖKÇEK ORTA SERBEST
GAZİANTEP 8 ŞIHMÜSLÜM YILDIRIM YÜKSEK PSİKOLOG
GAZİANTEP 9 İLYAS GÖBELEK YÜKSEK AVUKAT
GAZİANTEP 10 EYYÜP KILIÇ İLK TÜCCAR
GAZİANTEP 11 AHMET ANAR ORTA ESNAF
GAZİANTEP 12 MEHMET HAYRİ GÖREN ORTA SERBEST
GİRESUN 1 SÜLEYMAN TEKBAŞ YÜKSEK MÜHENDİS
GİRESUN 2 ZÜHDÜ TAHTACI İLK EMEKLİ
GİRESUN 3 DAVUT TEPEYURT İLK İŞ ADAMI
GİRESUN 4 SÜMEYYE GÜNDOĞDU YÜKSEK MÜHENDİS
GÜMÜŞHANE 1 ŞERİF ERDAL ORTA SERBEST
GÜMÜŞHANE 2 ADEM KAYA YÜKSEK GAZETECİ
HAKKARİ 1 YAĞIZ KIZILKAYAĞ ORTA TEKNİSYEN
HAKKARİ 2 İDRİS ÇİFTÇİ ORTA TEKNİSYEN
HAKKARİ 3 MEHMET MERMER İLK SERBEST
HATAY 1 NECMETTİN ÇALIŞKAN YÜKSEK İŞADAMI
HATAY 2 NEVİN ZEYTİNELİ YÜKSEK İŞKADINI
HATAY 3 METİN YEŞİLKAYA YÜKSEK SERBEST
HATAY 4 YAŞAR NARLI ORTA TÜCCAR
HATAY 5 ATİLA EROL ORTA TÜCCAR
HATAY 6 FATİH ÖZER YÜKSEK SERBEST
HATAY 7 MEDET REÇBER ORTA SERBEST
HATAY 8 BESTAMİ AVCI ORTA SERBEST
HATAY 9 MEHMET NURETTİN HOCAOĞLU İLK SERBEST
HATAY 10 MUSTAFA ERTAÇ İLK SERBEST
ISPARTA 1 CEVAT GENÇAY ORTA METAL İŞLERİ
ISPARTA 2 AYŞE TAŞÖREN ORTA İŞKADINI
ISPARTA 3 DİNÇER DEMİREZEN ORTA TÜCCAR
ISPARTA 4 ÖMÜR BARBAROS İLK EV HANIMI
MERSİN 1 KAPTAN KARTAL YÜKSEK İŞADAMI
MERSİN 2 SONER ÇONTAR YÜKSEK VETERİNER
MERSİN 3 ALİ İHSAN KAYA YÜKSEK EMEKLİ
MERSİN 4 FATİH YENEN ORTA İŞADAMI
MERSİN 5 HASAN KÖSE ORTA SERBEST
MERSİN 6 BEKİR AYDIN ORTA SERBEST
MERSİN 7 HASAN ERDEM ORTA ESNAF
MERSİN 8 REMZİ YİĞİTALP ORTA İŞADAMI
MERSİN 9 OBEN BAŞAR YÜKSEK MÜHENDİS
MERSİN 10 MEHMET POLAT YÜKSEK AVUKAT
MERSİN 11 SIDIKA RABİA YILMAZ ORTA SERBEST

İSTANBUL 1. BÖLGE

İSTANBUL 1 1 MUSTAFA KAMALAK YÜKSEK – AVUKAT
İSTANBUL 1 2 OSMAN TÜFEKÇİ YÜKSEK İŞ ADAMI
İSTANBUL 1 3 YILMAZ BAYAT YÜKSEK MÜHENDİS
İSTANBUL 1 4 MUSTAFA MİCAN ORTA İŞ ADAMI
İSTANBUL 1 5 ABDULLAH SEVİM YÜKSEK İŞADAMI
İSTANBUL 1 6 İLYAS BURUNAK YÜKSEK YÖNETİCİ
İSTANBUL 1 7 MEHMET DERYA ONUK YÜKSEK DOKTOR
İSTANBUL 1 8 İMDAT KÖSOĞLU YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 1 9 DİCLE ŞİT YÜKSEK EĞİTİMCİ
İSTANBUL 1 10 SAMİ DALTABAN ORTA İŞ ADAMI
İSTANBUL 1 11 SELAHATTİN ACAROĞLU YÜKSEK İŞADAMI
İSTANBUL 1 12 MÜJDAT DURAK YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 1 13 ABDÜLKADİR ARSLAN ORTA İŞ ADAMI
İSTANBUL 1 14 KAMİL MUSTAFA BAĞCILAR YÜKSEK KAPTAN
İSTANBUL 1 15 YASİN KADIOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ
İSTANBUL 1 16 MUHAMMER YİĞİT İLK İŞ ADAMI
İSTANBUL 1 17 MEHMET HAMDEMİRCİ YÜKSEK AVUKAT
İSTANBUL 1 18 HASAN KIZILTOPRAK ORTA İŞ ADAMI
İSTANBUL 1 19 MEHMET FATİH AKDAĞOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS
İSTANBUL 1 20 FEVZİ ARDA ORTA SERBEST
İSTANBUL 1 21 MEHMET HİKMET ERGÜR YÜKSEK MÜHENDİS
İSTANBUL 1 22 SERKAN ARSLAN ORTA MAKİNE TEKNİKERİ
İSTANBUL 1 23 AYSUN BAYRAKTAR ORTA YÖNETİCİ
İSTANBUL 1 24 MUSTAFA ŞİMŞEK ORTA İŞ ADAMI
İSTANBUL 1 25 MUSTAFA ÖNÜGÖREN İLK İŞADAMI
İSTANBUL 1 26 KADİR TURAN ORTA SERBEST
İSTANBUL 1 27 HASAN KAHVECİ YÜKSEK EMEKLİ
İSTANBUL 1 28 SELMA ÖZLÜ ORTA EV HANIMI
İSTANBUL 1 29 BURAK DÖNMEZ YÜKSEK AVUKAT
İSTANBUL 1 30 MUAMMER ATMACA ORTA SERBEST
İSTANBUL 1 31 ABDULHALİM MEŞE YÜKSEK YÖNETİCİ

İSTANBUL 2. BÖLGE

İSTANBUL 2 1 BİROL AYDIN YÜKSEK İŞADAMI
İSTANBUL 2 2 FİKRET DAŞ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 2 3 MUSTAFA KAYA YÜKSEK DIŞ TİCARET
İSTANBUL 2 4 MUSTAFA ARABUL YÜKSEK İŞ ADAMI
İSTANBUL 2 5 LÜTFİ KİBİROĞLU YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 2 6 ADEM KARACA ORTA SERBEST
İSTANBUL 2 7 BİLAL AY YÜKSEK REKLAMCI
İSTANBUL 2 8 YAŞAR SAYAN ORTA MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 2 9 ZEYNEL KESKİN ORTA İŞADAMI
İSTANBUL 2 10 CİHAN ŞERBET YÜKSEK İŞ ADAMI
İSTANBUL 2 11 FATMA NEVİN GÖKÇE YÜKSEK YÖNETİCİ
İSTANBUL 2 12 HASAN KARAASLAN YÜKSEK İŞ ADAMI
İSTANBUL 2 13 ERGÜN KAYA YÜKSEK YÖNETİCİ
İSTANBUL 2 14 KENAN HELVALI YÜKSEK İŞ ADAMI
İSTANBUL 2 15 EROL URHAN YÜKSEK SANAYİCİ
İSTANBUL 2 16 İBRAHİM SÖĞÜT İLK İŞ ADAMI
İSTANBUL 2 17 ADEM AKBULUT ORTA İŞADAMI
İSTANBUL 2 18 NAZMİ KALKAR ORTA YÖNETİCİ
İSTANBUL 2 19 PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU YÜKSEK EĞİTİMCİ
İSTANBUL 2 20 AYTEKİN KURT YÜKSEK SİGORTACI
İSTANBUL 2 21 ABDULKADİR BEKTAŞ ORTA SERBEST
İSTANBUL 2 22 EROL HACİGÜL ORTA SERBEST
İSTANBUL 2 23 MUHAMMED EMİN TOPSAKAL YÜKSEK MÜHENDİS
İSTANBUL 2 24 ŞEREF KANBER ORTA TEKNİSYEN
İSTANBUL 2 25 LEVENT ÇOTUK YÜKSEK TÜCCAR
İSTANBUL 2 26 TEVFİK DAG YÜKSEK AVUKAT

İSTANBUL 3. BÖLGE

İSTANBUL 3 1 MESUT DOĞAN YÜKSEK İŞADAMI
İSTANBUL 3 2 BAYRAM KARACAN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 3 3 ALİ İHSAN GÜNDOĞDU YÜKSEK MÜHENDİS
İSTANBUL 3 4 TOLGA ARAL YÜKSEK İŞADAMI
İSTANBUL 3 5 NAGEHAN GÜL ASİLTÜRK YÜKSEK YÖNETİCİ
İSTANBUL 3 6 HÜSEYİN AKTAŞ YÜKSEK YÖNETİCİ
İSTANBUL 3 7 BEKİR DEMİRKAYA YÜKSEK MÜTEAHHİT
İSTANBUL 3 8 METİN TÜRKOĞLU YÜKSEK SERBEST
İSTANBUL 3 9 BÜLENT KAYA YÜKSEK AVUKAT
İSTANBUL 3 10 HASAN AYDIN YÜKSEK AVUKAT
İSTANBUL 3 11 MUSTAFA BAĞRIAÇIK YÜKSEK YÖNETİCİ
İSTANBUL 3 12 AYHAN ÖZDEMİR İLK YÖNETİCİ
İSTANBUL 3 13 OSMAN BAŞ ORTA MÜTEAHHİT
İSTANBUL 3 14 İRFAN BULUT YÜKSEK EMEKLİ
İSTANBUL 3 15 YAŞAR AVCI İLK TÜCCAR
İSTANBUL 3 16 SAVAŞ ÜNGÖR YÜKSEK İŞ ADAMI
İSTANBUL 3 17 ADNAN ŞAHİN YÜKSEK EMEKLİ
İSTANBUL 3 18 ALİ KARAHASANOĞLU YÜKSEK İŞ ADAMI
İSTANBUL 3 19 TUNCER KOĞA YÜKSEK AVUKAT
İSTANBUL 3 20 HALİS GÜRKAN EREN YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
İSTANBUL 3 21 EBRAR BEZCİ YÜKSEK MÜHENDİS
İSTANBUL 3 22 SAADET KAYA ORTA ESNAF
İSTANBUL 3 23 MUHAMMET RESULOĞLU YÜKSEK MUHASEBECİ
İSTANBUL 3 24 GÜVEN KÜÇÜKHÜSEYİN ORTA ESNAF
İSTANBUL 3 25 YAŞAR ÇERİBAŞ İLK İŞADAMI

13 Nisan 2015

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz