Saadet Partisi ile BBP ittifakına yeni bir isim daha katıldı!

Ana Sayfa » Haberler » Saadet Partisi ile BBP ittifakına yeni bir isim daha katıldı!

YENIBIRISIMDAHABBPSAADET

Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nin 7 Haziran seçimlerinde ‘Milli İttifak’ adı altında birleşmelerinde İdris Naim Şahin sürprizi yaşandı.

MİLAD Partisi Eş Başkanı İdris Naim Şahin dün akşam saatlerinde Saadet Partisi Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Şahin’ın İzmir 1. bölgeden birinci sıra adayı olacağı ifade ediliyor.

İdris Naim Şahin, dün akşam saatlerinde Saadet Partisi Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Yapılan görüşmede Şahin’in İzmir 1. Bölge 1 sıradan aday gösterileceği öğrenildi.

BBP ve SP, YSK’ya geçen salı günü sunduğu listedeki boşlukları tamamlayarak bugün teslim edecek. Listeler teslim edilene kadar kamuoyunun yakından tanıdığı isimlerle görüşmeler sürecek.

BBP Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır, ittifakın 7 Haziran seçimlerinde yüzde 10 seçim barajını aşacağını söyledi.

Çayır, “Bütün vatandaşlarımız şunu bilecek; eğer ittifakımız barajı aşıp Meclis’te temsil edilirse kavgalar ve tek adamlık sona erecek. Başkanlık istiyorum hevesi kursaklarında kalacaktır” dedi.

Bugün YSK’da güncellenecek olan listede MHP ve CHP’nin yakından takip ettiği Mansur Yavaş’ın ve Saadettin Tantan’ın da olması bekleniyor.

13 Nisan 2015

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz